Nyári gyermekfelügyelet

Egyesületünk tagjai és önkéntesei, valamint a szolgálat munkatársai az idén is részt vettek a Karitatív Testület tagjaként az Ibolya utcai Általános Iskolában  a nyári gyermekfelügyelet programjainak biztosításában.

A nyári gyermekfelügyelet időszaka alatt a DMJV Gyermekvédelmi Intézményének szakemberei és a Debreceni Karitatív Testület tagszervezeteinek önkéntesei egész napos, tartalmas és változatos programokkal várják a gyermekeket (arcfestés, kézműves foglalkozás, zenés előadások, vetélkedők, stb.) és teszik színessé és élményekben gazdaggá a nyári szünetüket.

Egyesületünk az idén is “1 perc és nyersz!” televíziós vetélkedő mintájára készült egyedi játékokkal készült a programon részt vevő gyerekeknek, akik a rendkívüli meleg ellenére is nagy érdeklődéssel játszottak velünk.

Köszönjük a lehetőséget a Karitatív Testületnek és  a DMJV Gyermekvédelmi Intézmény munkatársainak!